Super League 2 | σέντρα στις 17 Οκτώβρη – όλο το πρόγραμμα

Με αντίπαλο την Καλαμάτα η πρεμιέρα των Χανίων στην εκκίνηση του νέου πρωταθλήματος της Super League 2.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον Νότιο Όμιλο αγωνιστικής περιόδου 2021-22:

1η / 16η αγωνιστική
Κηφισιά – Ρόδος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος
ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β
Καλλιθέα – Επισκοπή
Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης
Χανιά – Καλαμάτα
Εργοτέλης – Αιγάλεω
Διαγόρας – ΑΕΚ Β

2η / 17η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β – Αστέρας Βλαχιώτη
Επισκοπή – ΟΦΙ
Καραϊσκάκης – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Λεβαδειακός
Αιγάλεω – Χανιά
ΑΕΚ Β – Εργοτέλης
Ρόδος – Διαγόρας

3η / 18η αγωνιστική
Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β
Αστέρας Βλαχιώτη – Επισκοπή
ΟΦΙ – Καραϊσκάκης
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Λεβαδειακός – Αιγάλεω
Χανιά – ΑΕΚ Β
Εργοτέλης – Διαγόρας
Ρόδος – Ηρόδοτος

4η / 19η αγωνιστική
Επισκοπή – Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β – Ηρόδοτος
Εργοτέλης – Ρόδος
Διαγόρας – Χανιά
ΑΕΚ Β – Λεβαδειακός
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Καλαμάτα – ΟΦΙ
Καραϊσκάκης – Αστέρας Βλαχιώτη

5η / 20ή αγωνιστική
Κηφισιά – Καραϊσκάκης
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα
ΟΦΙ – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΕΚ Β
Λεβαδειακός – Διαγόρας
Χανιά – Εργοτέλης
Ρόδος – Παναθηναϊκός Β
Ηρόδοτος – Επισκοπή

6η / 21η αγωνιστική
Καλαμάτα – Κηφισιά
Καραϊσκάκης – Ηρόδοτος
Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β
Χανιά – Ρόδος
Εργοτέλης – Λεβαδειακός
Διαγόρας – Καλλιθέα
ΑΕΚ Β – ΟΦΙ
Αιγάλεω – Αστέρας

7η / 22η αγωνιστική
Κηφισιά – Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β
ΟΦΙ – Διαγόρας
Καλλιθέα – Εργοτέλης
Λεβαδειακός – Χανιά
Ρόδος – Επισκοπή
Παναθηναϊκός Β – Καραϊσκάκης
Ηρόδοτος – Καλαμάτα

8η / 23η αγωνιστική
ΑΕΚ Β – Κηφισιά
Αιγάλεω – Ηρόδοτος
Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β
Καραϊσκάκης – Επισκοπή
Λεβαδειακός – Ρόδος
Χανιά – Καλλιθέα
Εργοτέλης – ΟΦΙ
Διαγόρας – Αστέρας Βλαχιώτη

9η / 24η αγωνιστική
Κηφισιά – Διαγόρας
Αστέρας Βλαχιώτη – Εργοτέλης
ΟΦΙ – Χανιά
Καλλιθέα – Λεβαδειακός
Ρόδος – Καραϊσκάκης
Επισκοπή – Καλαμάτα
Παναθηναϊκός Β – Αιγάλεω
Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β

10η / 25η αγωνιστική
Εργοτέλης – Κηφισιά
Διαγόρας – Ηρόδοτος
ΑΕΚ Β – Παναθηναϊκός Β
Αιγάλεω – Επισκοπή
Καλαμάτα – Καραϊσκάκης
Καλλιθέα – Ρόδος
Λεβαδειακός – ΟΦΙ
Χανιά – Αστέρας Βλαχιώτη

11η / 26η αγωνιστική
Κηφισιά – Χανιά
Αστέρας Βλαχιώτη – Λεβαδειακός
ΟΦΙ – Καλλιθέα
Ρόδος – Καλαμάτα
Καραϊσκάκης – Αιγάλεω
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης

12η / 27η αγωνιστική
Λεβαδειακός – Κηφισιά
Χανιά – Ηρόδοτος
Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β
Διαγόρας – Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Καραϊσκάκης
Αιγάλεω – Καλαμάτα
ΟΦΙ – Ρόδος
Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη

13η / 28η αγωνιστική
Κηφισιά – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – ΟΦΙ
Ρόδος – Αιγάλεω
Καλαμάτα – ΑΕΚ Β
Καραϊσκάκης – Διαγόρας
Επισκοπή – Εργοτέλης
Παναθηναϊκός Β – Χανιά
Ηρόδοτος – Λεβαδειακός

14η / 29η αγωνιστική
ΟΦΙ – Κηφισιά
Καλλιθέα – Ηρόδοτος
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β
Χανιά – Επισκοπή
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης
Διαγόρας – Καλαμάτα
ΑΕΚ Β – Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος

15η / 30ή αγωνιστική
Κηφισιά – Αστέρας Βλαχιώτη
Ρόδος – ΑΕΚ Β
Αιγάλεω – Διαγόρας
Καλαμάτα – Εργοτέλης
Καραϊσκάκης – Χανιά
Επισκοπή – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β – Καλλιθέα
Ηρόδοτος – ΟΦΙ

Μοιραστείτε την είδηση